HOT CANDLE (gorącą świecą) - Masaż Kraków Ruczaj i Podgórze
 

MasażeHOT CANDLE (gorącą świecą)

https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/09/masaz-goraca-swieca-krakow-1-scaled.jpg
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/07/masaz-swieca_krakow-scaled.jpg


Masaż w Krakowie SMART HOT CANDLE –


pobudza zmysły i relaksuje

Czy SMART HOT CANDLE masaż gorącą świecą jest dla Ciebie?

Masaż świecą to doskonały wybór dla osób, które pragną od życia czegoś więcej, lubią doświadczać nowych rzeczy i chcą się zrelaksować. Masaż wykonywany jest przy użyciu ciepłego, aromatycznego olejku, który powstaje z naturalnej, roślinnej świecy. Jest dla Ciebie, jeśli chcesz  zapomnieć o rzeczywistości, naładować się pozytywną energią, odprężyć i pozwolić sobie na zasłużoną chwilę przyjemności. Masaż spodoba Ci się także, jeśli przepadasz za kojącymi zapachami i wyciszającą muzyką.

Jakie korzyści daje masaż gorącą świecą SMART HOT CANDLE w Krakowie?

Relaks, relaks, i jeszcze raz, relaks! Masaż gorącą świecą został stworzony, aby ukoić zszargane codziennością nerwy, pozwala się rozluźnić i pozbyć napięcia mięśniowego. Ma także pozytywne działanie na skórę – olejek ze świecy jest doskonałym balsamem – nawilża ją i sprawia, że jest bardziej gładka, jedwabista i jędrna. Pomaga też pozbyć się cellulitu i rozstępów oraz im zapobiegać. Ogromną zaletą zabiegu jest niesamowita atmosfera, jaka mu towarzyszy. Rezerwując termin na SMART HOT CANDLE, nie zapisujesz się tylko na masaż, ale niepowtarzalne relaksujące doświadczenie łączące w sobie przyjemny dotyk, rozgrzewający olejek, czarujące zapachy oraz wyciszającą muzykę.

Czy masaż gorącą świecą jest bezpieczny? Czy każdy może się mu poddać?

Jeśli zastanawiasz się nad swoim pierwszym masażem gorącą świecą, możesz mieć pewne wątpliwości. W końcu nazwa brzmi nieco strasznie. Na szczęście, w rzeczywistości to w pełni bezpieczny i przyjemny zabieg. Masażysta nie masuje Cię dosłownie gorącą ani palącą się świecą, a jedynie ciepłym olejkiem, który powstaje po jej stopieniu. Ma on właściwości relaksujące i zbawienne działanie na skórę. Oczywiście masażu gorącą świecą nie wykonuje się osobom z alergią na składniki olejku, z niektórymi poważnymi chorobami czy podczas infekcji. Przynajmniej dwa dni przed SMART HOT CANDLE nie należy depilować też ciała. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy masaż rozgrzaną świecą jest dla Ciebie, skontaktuj się nami telefonicznie lub mailowo.

Masaż gorącą świecą w Krakowie SMART HOT CANDLE– pomysł na unikatowy prezent

Szukasz pomysłu na podarunek dla bliskiej Ci osoby? Zamiast zwykłego prezentu podaruj jej coś więcej – niezapomniane doświadczenie, które pomoże jej się zrelaksować, odprężyć i odetchnąć od codziennego pośpiechu. Dzięki wyjątkowej atmosferze masaż gorącą świecą w Krakowie SMART HOT CANDLE sprawi, że bliska Ci osoba poczuje się wyjątkowo i naładuje pozytywną energią. Po prostu zarezerwuj dla niej termin online albo zamów elegancki voucher podarunkowy.

SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

Social media
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

O SMART LIFE
Social media

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności