SMART MED (leczniczy) - Masaż Kraków Ruczaj i Podgórze
 

MasażeSMART MED (leczniczy)

https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/07/masaz-leczniczy_krakow-ruczaj-1-scaled.jpg
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/07/masaz-leczniczy-krakow-scaled.jpg


Leczniczy masaż w Krakowie SMART MED –


uwolnij się od bólu, wróć do sprawności

Czy SMART MED masaż leczniczy jest dla Ciebie?

Masaż leczniczy to najlepszy wybór, jeśli odczuwasz ból pleców, odcinka lędźwiowego, karku czy nóg. Doskonale sprawdza się także po kontuzjach, jak złamania, zwichnięcia czy mocniejsze stłuczenia. Jest nieoceniony podczas rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych na narządach ruchu. Przynosi też ulgę przy wielu schorzeniach i dolegliwościach – rwie kulszowej, chorobach reumatycznych, skoliozie, zamianach zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów, a także niedowładach i porażeniach. Poleca się go również w przypadku przeciążeń w wyniku ćwiczeń i pracy fizycznej.

Jakie korzyści daje masaż leczniczy w Krakowie SMART MED?

Nasi specjaliści zawsze dobiorą odpowiednie techniki, aby poradzić sobie z dolegliwościami, które Ci dokuczają. Masaż będzie miał więc różne skutki – zmniejszy napięcie i ból, zwiększy zakres ruchowy, pomoże wrócić do pełniej sprawności, zapobiegnie negatywnym zmianom w narządach i tkankach oraz powstawaniu kolejnych niepokojących objawów. W zależności od schorzenia pozytywne efekty masażu mogą być widoczne od razu lub po kilku sesjach. Jeśli zajdzie taka potrzeba wspólnie z masażystą ustalicie najbardziej optymalny harmonogram spotkań.

Masaż leczniczy w Krakowie SMART MED to gwarancja profesjonalnego podejścia

Masaż leczniczy, jak żaden inny, dotyczy Twojego zdrowia, dlatego tak ważne jest, aby był poprzedzony wywiadem medycznym i wykonany przez osoby o odpowiednich kompetencjach. Przed zabiegiem nasi specjaliści przeprowadzą z Tobą pogłębioną rozmowę na temat Twoich dolegliwości, przeanalizują dokumentację medyczną oraz wyniki badań RTG, USG, rezonansu magnetycznego czy tomografii komputerowej. Dopiero na podstawie tej wiedzy dobiorą odpowiednie techniki masażu. W trakcie wizyty otrzymasz także wskazówki dotyczące codziennego funkcjonowania – ćwiczeń, prawidłowej postawy, dopasowania miejsca pracy do Twoich potrzeb czy listę czynności, których lepiej unikać. Pomoże to przyspieszyć Twój powrót do zdrowia.

SMART MED masaż leczniczy w Krakowie – zamów wizytę dla siebie lub bliskiej osoby

Masz ból lub dyskomfort? Jesteś po zabiegu operacyjnym? Masz inne dolegliwości? Nie czekaj, aż problemy się pogorszą i zacznij wracać do zdrowia już teraz. Zarezerwuj termin ma SMART MED masaż leczniczy w Krakowie i przekonaj się, jak nasi specjaliści mogą Ci pomóc. Pomyśl też o bliskiej Ci osobie, która jest w trakcie rehabilitacji, męczą ją nawracające bóle pleców czy cierpi na inne schorzenia. Zamów dla niej voucher na masaż leczniczy lub zapisz ją na wizytę. Ulżyj sobie i najbliższym.

SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

Social media
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

O SMART LIFE
Social media

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności