SMART MIX (masaż mieszany) - Masaż Kraków Ruczaj i Podgórze
 

MasażeSMART MIX (masaż mieszany)

https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2022/03/masaz-mieszany-krakow-ruczaj-1-scaled.jpg


Masaż mieszany w Krakowie SMART MIX –


relaksuje, leczy, zapobiega

Czy masaż SMART MIX jest dla Ciebie?

Zdecydowanie TAK! Najczęściej wybierane jest połączenie: 30 lub 60 minut masaż klasyczny lub relaksacyjny + 30 minut masaż twarzy.

Masaż klasyczny to jeden z najczęściej wybieranych masaży na świecie. Jego historia rozpoczęła się mniej więcej trzy tysiące lat temu. Przez wieki był ulepszany, a jego, pozytywne efekty poznały miliony ludzi na całym świecie. Będzie dla Ciebie idealny, jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z masażem, nie wiesz, na który z nich się zapisać, masz ochotę się zrelaksować, a przy tym zapobiegać problemom bólowym. Masaż klasyczny ma też właściwości lecznicze i jest stosowany w zwalczaniu wielu przypadłości. To bardzo uniwersalny zabieg uwielbiany przez masę klientów.

Masaż twarzy niesie za sobą masę pozytywnych efektów. Pomaga dotlenić skórę, dzięki czemu wyrównuje jej koloryt, wygładza też zmarszczki, nawet te uciążliwe jak kurze łapki czy bruzdy wargowo-nosowe. Niweluje również worki i cienie pod oczami oraz działa liftingująco, a także przywraca doskonały owal twarzy. Po jednym zabiegu lub serii masaży Twoja skóra zyska młodszy wygląd, będzie jędrna i elastyczna. Oprócz efektów kosmetycznych przeżyjesz także bezcenne chwile relaksu – odpoczniesz od codziennego biegu, wyciszysz się i odsapniesz. Masaż twarzy może być także używany jako skuteczna metoda zwalczania wielu schorzeń, jak napięciowe bóle głowy, problemy z nerwami twarzy czy drżeniem mięśni. Nasi specjaliści dopasują stosowane techniki do Twoich potrzeb, aby zawsze uzyskać najlepsze możliwe efekty. Masaż twarzy wykonuje się zazwyczaj na całej jej powierzchni – od policzków i czoła, przez przestrzenie pod oczami, aż po linię żuchwy.

Jakie korzyści daje masaż mieszany w Krakowie SMART MIX?

Masaż mieszany łączy w sobie sporo różnych technik, jak głaskanie, ugniatanie, wibracje, wstrząsanie, rozcieranie, oklepywanie, wałkowanie czy ugniatanie. Ma pozytywny wpływ na skórę, mięśnie, układ nerwowy, limfatyczny, krwionośny, ruchowy oraz plecy, co więcej, przyspiesza proces spalania materii. Przynosi także odprężenie i pomaga się zrelaksować. W zależności od Twoich potrzeb nasi specjaliści dobiorą najbardziej odpowiednie metody, aby uzyskać efekt, jakiego oczekujesz – rozluźnienia, zapobiegania dolegliwościom lub ich leczenia. 

Masaż mieszany w Krakowie SMART MIX – prezent dla Ciebie, prezent dla bliskich

Voucher na masaż mieszany SMART MIX to dobry prezent dla osoby w każdym wieku. Będzie świetnym wyborem dla rodziców, dziadków, przyjaciół, rodzeństwa, partnera czy partnerki. Sprawdzi się zarówno dla osób, które chcą się zrelaksować, jak i będzie efektywny, jeśli pojawiły się już u nich dolegliwości bólowe różnego pochodzenia. Zrób prezent komuś bliskiemu i już teraz zamów dla niego voucher lub zarezerwuj termin. A może Ty chcesz poznać pozytywne skutki masażu mieszanego? Zapisz się online lub zadzwoń do nas.

SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

Social media
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

O SMART LIFE
Social media

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności