SMART WORK (dla siedzących) - Masaż Kraków Ruczaj i Podgórze
 

MasażeSMART WORK (dla siedzących)

https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/07/masaz-dla-siedzacych-krakow-1-scaled.jpg
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/07/masaz-dla-siedzacych_krakow-ruczaj-1-scaled.jpg


Masaż w Krakowie SMART WORK -


ulga dla osób, które dużo siedzą

Czy SMART WORK masaż dla siedzących jest dla Ciebie?

W pracy spędzasz długie godziny przy biurku lub za kółkiem? Tkwisz w korkach w komunikacji miejskiej lub w samochodzie? Zdarza Ci się siedzieć do późna przed komputerem, telefonem czy telewizorem? Masz tyle obowiązków, że już niewiele czasu zostaje Ci na spacer, siłownię czy inną aktywność fizyczną? Coraz częściej bolą Cię ramiona, kark, plecy lub głowa? Często czujesz zmęczenie, cierpną Ci dłonie, szyja lub nogi? Trudno Ci znaleźć wygodną pozycję, gorzej śpisz? Jeśli, na którekolwiek z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi: „tak”, to masaż w Krakowie SMART WORK jest właśnie dla Ciebie.

Jakie korzyści daje masaż w Krakowie SMART WORK?

Masaż dla osób, które dużo siedzą SMART WORK przyniesie ulgę częściom ciała, które najbardziej obciążasz podczas siedzenia. Rozluźni mięśnie na Twojej szyi, ramionach, plecach, rękach i nogach. Dokładny sposób oraz zakres masowanych partii ciała dobierzesz z naszym specjalistą, dzięki czemu masaż będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki masażowi SMART WORK zrelaksujesz się, pozbędziesz napięcia, zmniejszysz odczuwany ból i dyskomfort lub zupełnie je wyeliminujesz. Poza tym masaż dla osób dużo siedzących pozytywnie wpływa na kondycję ciała, pomaga zmniejszać stres, poprawia jakość snu, a nawet wspomaga prawidłową przemianę materii.

SMART WORK to więcej niż masaż dla siedzących

Praca naszych specjalistów nie kończy się wyłącznie na masażu. Jeśli tylko zechcesz, na spotkaniu zyskasz masę wskazówek, jak dostosować swoje miejsce pracy i rozrywki, by ulżyć Twojemu kręgosłupowi. Dowiesz się, jak sprawić, by przestrzeń, w której siedzisz była ergonomiczna i dopasowana do Twoich potrzeb. Masażyści pokażą Ci także proste i skuteczne ćwiczenia, które zajmą Ci zaledwie kilka minut, a wykonywane regularnie wzmocnią efekty masażu, pomogą ograniczyć negatywne skutki długiego siedzenia oraz sprawić, że praca w końcu będzie dla Ciebie komfortowa.

SMART WORK masaż w Krakowie – podaruj bliskim dobre samopoczucie

Jeśli martwisz się o zdrowie bliskiej Ci osoby, która spędza całe dnie przed monitorem, pracuje do późna, ślęczy nad papierami i prezentacjami albo masę czasu siedzi za kółkiem, umów dla niej wizytę lub podaruj jej voucher, który wykorzysta na masaż SMART WORK. Dobrze wiemy, że wielu osobom dokuczają dolegliwości związane z długim siedzeniem, ale bardzo trudno jest im zmotywować się do zadbania o swoją kondycję – zasłaniają się brakiem czasu lub bagatelizują problem. Jeśli podobne problemy ma ktoś Ci bliski, pomóż mu zrobić pierwszy krok do lepszego zdrowia i zamów dla niego wizytę lub podaruj mu voucher.

SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

Social media
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

O SMART LIFE
Social media

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności