SMART LOMI (masaż z elementami lomi lomi) - Masaż Kraków Ruczaj i Podgórze
 

MasażeSMART LOMI (masaż z elementami lomi lomi)

https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2023/04/masaz-lomi-krakow-scaled.jpg


Masaż w Krakowie SMART LOMI– MASAŻ LOMI LOMI


odpręża i relaksuje

Czy masaż lomi lomi SMART LOMI ?

Masaż wywodzący się prosto z rajskich Hawajów. Początkowo był zarezerwowany wyłącznie dla wyższych sfer zamieszkujących ten region, na których wykonywano go przed ważnymi życiowymi momentami, takimi jak koronacja czy podjęcie istotnej decyzji. Według Hawajczyków, masaż ten ma niezwykłą moc pozwalającą wydobyć z wnętrza masowanego umiejętność samouzdrawiania się oraz podejmowania wyłącznie słusznych decyzji.  Wykonuje się go na całe ciało przy użyciu specjalnych relaksujących olejków eterycznych oraz hawajskiej muzyki. Masażysta wykonuje techniki głaskania, rozcierania, kołysania, okręcania, przytulania, zginania i prostowania kończyn masowanej osoby przy pomocy dłoni i przedramion, wprowadzając osobę masowaną w stan głębokiego relaksu.

CZY SMART LOMI JEST DLA CIEBIE?

Jeśli chcesz się zrelaksować i zapomnieć o otaczającym Cię świecie, sprawić, aby cały stres i nagromadzone napięcie w Twoim ciele zniknęły, pragniesz spróbować czegoś nowego i poczuć egzotyczne klimaty wybierz masaż SMART LOMI, który czerpiąc z tradycyjnych, hawajskich technik masażu pozwoli Ci na ukojenie duszy i ciała.

JAKIE KORZYŚCI DAJE SMART LOMI W KRAKOWIE?

Masaż Lomi Lomi jest doskonałym sposobem na zrelaksowanie się i odprężenie po ciężkim dniu. Częste przemęczenie, natłok obowiązków powodują obciążenie związane z odczuwanym poziomem stresu i napięcia. Pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego, oderwać się od nich i nabrać zdrowego dystansu, który zapewnia motywację do działania i wewnętrzną siłę. Przywraca także zdolność widzenia niektórych spraw w swoich życiu w całkiem inny, pozytywny sposób. Oprócz tego masaż ten wpływa pozytywnie na organizm masowanego – poprawia krążenie krwi i limfy w organizmie, usprawniając jego odporność. Do tego korzystnie wpływa na poprawę elastyczności skóry całego ciała, przyspiesza przemianę materii oraz spalanie tkanki tłuszczowej w każdym z masowanych obszarów. Wpływa korzystnie na kondycję skóry poprzez stosowanie olejków eterycznych – które działają nawilżająco i wygładzająco.

MASAŻ LOMI LOMI W KRAKOWIE – PODARUJ SOBIE I BLISKIM NIEZAPOMNIANE CHWILE RELAKSU

Szukasz pomysłu na nietypowy i wyjątkowy prezent dla bliskiej ci osoby? Już dziś zamów voucher lub zarezerwuj termin na to niezapomniane przeżycie. To idealny podarunek szczególnie dla osób przemęczonych i wiecznie zabieganych, a także dla tych, którzy potrzebują pomocy w różnych dolegliwościach bólowych nieznanego pochodzenia. Podaruj sobie lub bliskim ten wyjątkowy czas, aby choć na chwilę zwolnić bieg i się zregenerować.  Zapisz się online lub zadzwoń do nas..

SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

Social media
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

O SMART LIFE
Social media

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności