Nasi specjaliści - Masaż Kraków Ruczaj
 

HomeNasi specjaliści - Masaż Kraków Ruczaj

https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/08/magda.png

Magda

Jestem dyplomowaną masażystką. Masaż to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Kontakt z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję i motywację. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, aby jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby. Twój komfort, zadowolenie i lepsze zdrowie są dla mnie najważniejsze, dlatego zawsze daję z siebie 200%.

W swojej pracy wykorzystuję techniki masażu klasycznego, sportowego, drenażu limfatycznego czy masażu tkanek głębokich. Wykonuję również masaże relaksacyjne z elementami lomi lomi. Chętnie doradzę Ci też, co robić, aby efekt masażu utrzymywał się jak najdłużej.

Jestem osobą wymagającą, a najwięcej wymagam od siebie, dlatego robię wszystko, aby masaż u mnie był zawsze na najwyższym poziomie. Cały czas też doskonalę swoje umiejętności tak, aby pomagać Ci kompleksowo.

W wolnych chwilach lubię podróżować i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/12/karolina_masaz-krakow_smart-life.jpg

Karolina

Jestem dyplomowanym technikiem masażystą. Masaż zawsze był moją pasją. Do powierzonych obowiązków podchodzę z pełną dokładnością oraz spokojem, a każdą osobę traktuję indywidualnie i staram się żeby w czasie masażu czuła się ona ważna i wyjątkowa.

Chciałabym pomagać innym w powrocie do sprawności i sprawiać, by mogli cieszyć się życiem bez bólu i poczuć się zrelaksowani. Lubię kontakt z drugim człowiekiem, a uśmiech i zadowolenie po wykonanym zabiegu jest dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. Wciąż poszerzam swoje horyzonty zawodowe poprzez indywidualne zgłębianie nowej wiedzy i doskonalenie umiejętności.

Czas wolny lubię spędzać aktywnie i na świeżym powietrzu.
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2022/03/paulina.jpg

Paulina

Ukończyłam Krakowską Szkołę Masażu zwieńczoną dyplomem technika masażysty. Zdobytą w szkole wiedzę nieustannie poszerzam poprzez lekturę publikacji z zakresu masażu i rehabilitacji. Podczas zabiegów stosuję techniki masażu klasycznego, głębokiego oraz powięziowego. Wykonuję także drenaż limfatyczny.
Charakter masażu zawsze dopasowany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta bądź klienta. Zależy mi na tym, aby wykonany zabieg wniósł poprawę w Twój stan zdrowia i samopoczucia oraz aby jego efekt utrzymywał się również po opuszczeniu gabinetu.

W wolnym czasie oddaję się treningom kalisteniki i tańcom swingowym. Dnia codziennego nie wyobrażam sobie bez muzyki, którą, oprócz słuchania, lubię także grywać na pianinie.

Serdecznie zapraszam!
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/08/ewa.png

Ewa

Jestem dyplomowaną masażystką. Studiuję także w krakowskiej AWF, gdzie wciąż rozszerzam swoją wiedzę na temat ludzkiego ciała i jego funkcji. Jestem również sportowcem i przygotowuję się do Igrzysk Olimpijskich.

Dużo od siebie wymagam, a w pracę jestem zaangażowana całym sercem. Chcę, by każdy kto wychodzi z mojego gabinetu, był zadowolony i uśmiechnięty – to dla mnie bardzo ważne.

Specjalizuję się w masażu klasycznym, sportowym, relaksacyjnym, drenażu limfatycznym. Do każdego pacjenta podchodzę bardzo indywidualnie i dopasowuję techniki tak, aby były najskuteczniejsze w danym przypadku – pozbyły się problemu lub przyniosły relaks i ukojenie.

Prywatnie jestem bardzo aktywna. Uprawiam sport zawodowy, dlatego wiem jak ważne jest zaangażowanie, szczególnie gdy robi się to co się tak bardzo kocha. A oprócz sportu najbardziej kocham masaż.
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

Social media
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

O SMART LIFE
Social media

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności