Nasi specjaliści - Masaż Kraków Ruczaj i Podgórze
 

HomeNasi specjaliści - Masaż Kraków Ruczaj i Podgórze

https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/08/magda.png

Magda

Jestem dyplomowaną masażystką. Masaż to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Kontakt z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję i motywację. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, aby jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby. Twój komfort, zadowolenie i lepsze zdrowie są dla mnie najważniejsze, dlatego zawsze daję z siebie 200%.

W swojej pracy wykorzystuję techniki masażu klasycznego, sportowego, drenażu limfatycznego czy masażu tkanek głębokich. Wykonuję również masaże relaksacyjne z elementami lomi lomi. Chętnie doradzę Ci też, co robić, aby efekt masażu utrzymywał się jak najdłużej.

Jestem osobą wymagającą, a najwięcej wymagam od siebie, dlatego robię wszystko, aby masaż u mnie był zawsze na najwyższym poziomie. Cały czas też doskonalę swoje umiejętności tak, aby pomagać Ci kompleksowo.

W wolnych chwilach lubię podróżować i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2022/07/karolina_masaz-krakow-1.jpg

Karolina

Jestem dyplomowanym technikiem masażystą. Masaż zawsze był moją pasją. Do powierzonych obowiązków podchodzę z pełną dokładnością oraz spokojem, a każdą osobę traktuję indywidualnie i staram się żeby w czasie masażu czuła się ona ważna i wyjątkowa.

Chciałabym pomagać innym w powrocie do sprawności i sprawiać, by mogli cieszyć się życiem bez bólu i poczuć się zrelaksowani. Lubię kontakt z drugim człowiekiem, a uśmiech i zadowolenie po wykonanym zabiegu jest dla mnie najlepszą motywacją do dalszej pracy. Wciąż poszerzam swoje horyzonty zawodowe poprzez indywidualne zgłębianie nowej wiedzy i doskonalenie umiejętności.

Czas wolny lubię spędzać aktywnie i na świeżym powietrzu.
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2022/07/alina_masaz-krakow-1.jpg

Alina

Jestem dyplomowaną masażystką. Ukończyłam również studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Jednak w dalszym ciągu poszerzam swoją wiedzę, by jak najlepiej pomagać każdej osobie, do której zawsze podchodzę indywidualnie. W pracy daje z siebie 100%, aby spełnić wszystkie oczekiwania każdego pacjenta. Zadowolenie po zrealizowanym zabiegu jest moją motywacją do dalszej pracy.

Wykonuje techniki masażu klasycznego, relaksacyjnego, sportowego i drenażu limfatycznego. Wykonuję również masaż twarzy Kobido.

W wolnym czasie bardzo lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, z przyjaciółmi, a także podróżować.
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2023/07/natalia.jpg

Natalia

Jestem masażystką. Ukończyłam Małopolską Policealną Szkołę Masażu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie.

Wybierając i idąc na studia kierowałam się głównie myślą, że chcę pomagać ludziom poprzez masaż. W szkole zrozumiałam, że zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta jest najważniejsze. Masaż stał się naturalnie mają pasją. Możliwość poprawienia czyjegoś stanu zdrowia napawa mnie pozytywną energią. Każdego pacjenta traktuję z indywidualnym podejściem.

Wykonuje masaż leczniczy, klasyczny, sportowy lub higieniczno-kosmetyczny zgodnie z wymogami wiedzy medycznej. Stosuje techniki z masażu klasycznego, relaksacyjnego i punktów spustowych, w celu uzupełnienia zabiegów fizjoterapeutycznych w procesie leczenia. Dostosowuje różne techniki masażu do typu schorzenia i stanu klinicznego pacjenta.

W wolnym czasie uwielbiam aktywnie spędzać czas( basen, rower, siłownia) Moim hobby jest taniec, głównie taniec towarzyski, bachata, salsa. Interesuję się także dietetyką i zdrowym stylem życia.
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

Social media
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

O SMART LIFE
Social media

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności