HOT STONES (gorącymi kamieniami) - Masaż Kraków Ruczaj i Podgórze
 

MasażeHOT STONES (gorącymi kamieniami)

https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/07/masaz-goracymi-kamieniami-krakow-scaled.jpg
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/07/masaz-goracymi-kamieniami_krakow-scaled.jpg


Masaż w Krakowie SMART HOT STONES –


relaks, ukojenie, pozytywna energia

Czy SMART HOT STONES masaż gorącymi kamieniami jest dla Ciebie?

Jeśli wymagasz od masażu czegoś więcej, chcesz spróbować nowej formy odprężenia, masz ochotę zrelaksować się, zapomnieć o codzienności oraz wyrównać poziom energii, masaż gorącymi kamieniami w Krakowie SMART HOT STONES jest dla Ciebie. Powstał on na bazie wiedzy, z której od wieków korzystają medycy z Dalekiego Wschodu. Nie tylko pozwoli Ci się odprężyć, ale także ma właściwości lecznicze. Podczas niego przeżyjesz też niepowtarzalne doświadczenie jakiego nie pozwala osiągnąć żadna inna forma masażu.

Jakie korzyści daje masaż w Krakowie SMART HOT STONES?

Do masażu SMART HOT STONES używane są podgrzane i naoliwione kamienie bazaltowe, które doskonale magazynują ciepło. Specjalista umieszcza je w odpowiednich punktach ciała oraz sunie nimi po skórze. Ma to efekt rozgrzewający i rozluźniający mięśnie. Poprawia także krążenie krwi i limfy, wspiera wydalanie toksyn z organizmu oraz pomaga pozbyć się cellulitu. Mistrzowie z Dalekiego Wschodu wierzą także, że odpowiednio wykonany masaż jest w stanie odblokować punkty energii znajdujące się w ciele każdego człowieka, co wprost przekłada się na lepsze zdrowie i samopoczucie. Masaż gorącymi kamieniami wykonywany jest praktycznie na całym ciele – plecach, stopach, rękach, twarzy, brzuchu czy klatce piersiowej.

Czy masaż w Krakowie gorącymi kamieniami SMART HOT STONES jest dla każdego?

Masaż gorącymi kamieniami jest bezpieczny i przyjemny. Nie ma wielu przeciwwskazań, jednak nie powinno się go wykonywać u osób ciężko chorych, z poważnymi problemami z krążeniem, cukrzycą, gorączką czy infekcją zakaźną. Nie jest też polecany kobietom w ciąży. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy masaż gorącymi kamieniami w Krakowie jest dla Ciebie, napisz do nas lub zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Masaż gorącymi kamieniami w Krakowie SMART HOT STONES – świetny prezent dla Ciebie i bliskich

Voucher na masaż gorącymi kamieniami to doskonały pomysł na niecodzienny podarunek na różne okazje – dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Będzie trafionym wyborem na urodziny, imieniny, ale także, ze względu na swoje rozgrzewające właściwości, mikołajki i pod choinkę. Sprawdza się też wyśmienicie jako uzupełnienie prezentu na ślub czy rocznicę. Masaż gorącymi kamieniami w Krakowie jest też niezastąpionym prezentem dla Ciebie zawsze wtedy, gdy czujesz ochotę, aby się zrelaksować i odprężyć. Zamów voucher lub zarezerwuj termin już teraz.

SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

Social media
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

O SMART LIFE
Social media

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności