SMART FACE (masaż twarzy) - Masaż Kraków Ruczaj i Podgórze
 

MasażeSMART FACE (masaż twarzy)

https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/07/masaz-twarzy-krakow-scaled.jpg
https://smart-masaze.pl/wp-content/uploads/2021/07/masaz-twarzy-krakow-ruczaj-1-scaled.jpg


Masaż twarzy w Krakowie SMART FACE–


relaks o wielu twarzach

Czy masaż twarzy SMART FACE jest dla Ciebie?

Patrząc w lustro masz wrażenie, że Twoja twarz jest zmęczona? Chcesz o nią zadbać jeszcze lepiej? Sprawić, by promieniała, a skóra na niej była jędrna i gładka? Odczuwasz drżenie mięśni twarzy, zwiększone napięcie, masz wrażenie obrzęknięcia? Jeśli tak, to masaż twarzy SMART FACE jest dla Ciebie. Dzięki niemu poczujesz się lepiej, zrelaksujesz i pozbędziesz dolegliwości. Skóra na Twojej twarzy podziękuje Ci za niego olśniewającym wyglądem.

Jakie korzyści daje masaż twarzy w Krakowie SMART FACE?

Masaż twarzy niesie za sobą masę pozytywnych efektów. Pomaga dotlenić skórę, dzięki czemu wyrównuje jej koloryt, wygładza też zmarszczki, nawet te uciążliwe jak kurze łapki czy bruzdy wargowo-nosowe. Niweluje również worki i cienie pod oczami oraz działa liftingująco, a także przywraca doskonały owal twarzy. Po jednym zabiegu lub serii masaży Twoja skóra zyska młodszy wygląd, będzie jędrna i elastyczna. Oprócz efektów kosmetycznych przeżyjesz także bezcenne chwile relaksu – odpoczniesz od codziennego biegu, wyciszysz się i odsapniesz. Masaż twarzy może być także używany jako skuteczna metoda zwalczania wielu schorzeń, jak napięciowe bóle głowy, problemy z nerwami twarzy czy drżeniem mięśni. Nasi specjaliści dopasują stosowane techniki do Twoich potrzeb, aby zawsze uzyskać najlepsze możliwe efekty. Masaż twarzy wykonuje się zazwyczaj na całej jej powierzchni – od policzków i czoła, przez przestrzenie pod oczami, aż po linię żuchwy.

Masaż twarzy – przeciwwskazania

Masaż twarzy jest przyjemny, bezpieczny i ma wiele korzystnych skutków. Można go wykonywać osobom w różnym wieku. Ma niewiele przeciwwskazań, jednak warto je znać, zanim zapiszesz się na termin. Masażu twarzy nie można wykonywać po usunięciu zęba, w przypadku ran twarzy, stanów zapalnych czy infekcji. Nie powinno się go też stosować u pacjentów z chorobami układu krążenia czy nowotworem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy masaż twarzy jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Masaż w Krakowie SMART FACE – prezent dla skóry i mięśni twarzy

Przyjemnie jest pozwolić sobie na regularną chwilę zapomnienia i uciec myślami od czyhających na co dzień trosk i wyzwań oraz zrobić coś, co sprawi, że poczujesz się ładniej, młodziej i lepiej. Podaruj sobie masaż w Krakowie SMART FACE, który ukoi mięśnie Twojej twarzy i poprawi wygląd skóry. Sprawdź także vouchery podarunkowe, które są dobrym pomysłem na prezent na różne okazje i… bez okazji.

SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

Social media
SMART LIFE masaże w Krakowie

Odkryj jedyny taki gabinet masażu w Krakowie. Zapisz się na termin i skorzystaj z profesjonalnych masaży leczniczych, relaksacyjnych czy dla sportowców. Odpocznij od codziennego biegu, pozbądź się bólu i zrób coś dla siebie i Twojego ciała.

O SMART LIFE
Social media

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2021 SMART LIFE Masaż Kraków Wszystkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności